Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Systemy Aluminiowe
System przesuwny ASS 70 HI

Drzwi przesuwne - Oszczędność miejsca i przestrzeni


Schüco oferuje zaawansowane technicznie systemy drzwi przesuwnych i składanych. Wszystkie zapewniają dużą oszczędność miejsca, gdyż skrzydła przesuwane są w kierunku równoległym i dzięki dużej powierzchni wpuszczają wiele światła.

Schüco ASS 70 HI - Optymalne rozwiązanie


Jeżeli cenią Państwo dużą ilość światła i robiący wrażenie wygląd - ten system nadaje się doskonale do wykonywania wiekogabarytowych przeszklonych konstrukcji o dużej szerokości przejścia.

Energia

  W przypadku wielkopowierzchniowych konstrukcji izolacyjność cieplna jest szczególnie ważna. Konstrukcja Schüco zapewnia współczynnik przenikania ciepła drzwi z odpowiednim oszkleniem Ud poniżej 1,5 W/m2K! Aby oszczędzanie energii było proste, a inwestycja rentowna.

Bezpieczeństwo

  Wysoka odporność na przenikanie wody opadowej i ochrona przed włamaniem do klasy WK2 przy skrzydłach o ciężarze do 300 kg oraz trwałe szyny jezdne ze stali nierdzewnej, gwarantują Państwu dobre samopoczucie i bezpieczeństwo we własnych czterech ścianach.

Komfort

  Płaski profil ościeżnicy, zastosowany obwodowo na ramę, i niski próg zapewniają wysoki komfort. Lekka i bezgłośna praca elementów przesuwnych gwarantuje prostą obsługę już od pierwszego dnia.

Wzornictwo

  Maksymalną przezierność można uzyskać, stosując skrzydła o szerokości i wysokości do 3 metrów. Warto zastosować nowy wariant skrzydeł o zarysie Softline, który zachęca łagodnymi, eleganckimi kształtami oraz ochronę przed insektami w postaci elementu przesuwnego, który nie zakłóca ogólnego widoku.

Duże skrzydła, wąskie widoczne szerokościi profili od 108 mm oraz niewielki udział ram i duży udział szyb, dają w wyniku niezwykle harmonijny wygląd, który przekona również Państwa. Dzięki innowacyjnej konstrukcji skutecznie zapobiega się deformacji ramy przy dużej różnicy temperatur.
więcej »