Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Systemy Aluminiowe
Ogrod zimowy

Ogrody zimowe - Mieszkać na łonie natury


Ogrody zimowe Schüco składają się z wielu, perfekcyjnie dopasowanych komponentów. Dzięki różnorodności rozwiązań ogród zimowy może być dopasowany indywidualnie do stylu budynku. Obciążenia termiczne i warunki wilgotnościowe wymagają zastosowania elementów budowlanych wykonanych z materiałów o najwyższej jakości. Dzięki termoizolowanym profilom i szybom o najwyższej jakości, ogrody zimowe Schüco spełniają bez trudu wymagania ochrony cieplnej budynków.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, nowoczesne ogrody zimowe nie zużywają dodatkowej energii na ogrzewanie. Wręcz przeciwnie: wpadające światło słoneczne jest przetwarzane na ciepło, na przykład nagrzewają się płytki podłogowe. Ciepło takie nie może natomiast uciec na zewnątrz przez szklaną osłonę. Dzięki temu powstaje tzw. efekt cieplarniany, który w sposób wyraźny zmniejsza zapotrzebowanie na ciepło dostarczane z zewnątrz przez konwencjonalne instalacje grzewcze.

Bezpieczeństwo

  Aby mogli się Państwo czuć w ogrodzie zimowym tak samo bezpiecznie jak w pozostałej części domu, Schüco zwróciło i na ten aspekt szczególną uwagę. Dzięki specjalnym antywłamaniowym rozwiązaniom, odpowiedniem okuciom i szybom, Państwa ogród zimowy może być skutecznie chroniony przed wandalizmem i włamaniem.

Większy komfort

  Na ogród zimowy Schüco zawsze znajdzie się miejsce, na przykład na zielonej murawie przed salonem, na zadaszonym tarasie lub z jako z góry zaplanowane pomieszczenie, zintegrowane z nowym domem. Wszystko jedno, czy zdecydują się Państwo na małe rozwiązanie, czy też na wielokondygnacyjną konstrukcję, mając ogród zimowy Schüco można doświadczać komfortu zamieszkania na najwyższym poziomie i dodatkowo korzystać ze znacznie powiększonej przestrzeni mieszkalnej.

Wzornictwo

  Obciążenia termiczne i warunki wilgotnościowe w ogrodzie zimowym  wymagają przemyślanych rozwiązań konstrukcyjnych. Stosując wysokiej jakości system ogrodów zimowych Schüco możecie Państwo kształtować swoją  indywidualną przestrzeń dobrego samopoczucia na zoptymalizowanej bazie systemowej.
więcej »