Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Systemy okienne i drzwiowe z tworzywa sztucznego

Schüco Corona CT 70 - Ponadczasowe, bezpieczne, efektywne


System okienny o wysokiej izolacji cieplnej i bogatym wyposażeniu. Jest to zarazem system najbardziej uniwersalny spośród wszystkich systemów okiennych z tworzywa sztucznego.

Energia

  Pięciokomorowa konstrukcja profilu i głębokość zabudowy ramy, zwiększona do 70 mm, stanowią podstawę do zagwarantowania doskonałej ochrony cieplnej. W połączeniu z obwodowymi uszczelkami dociskowymi i oszkleniem termoizolacyjnym, uzyskuje się izolacyjność cieplną, jaką jeszcze przed kilkoma laty trudno byłoby sobie wyobrazić.

Bezpieczeństwo

  Dzięki różnorodnym możliwościom kompletacji okuć okna można dostosować do wymagań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa. Wytrzymałe profile stalowe o grubych ściankach umieszczone wewnątrz ościeżnicy i skrzydła okiennego zapewniają wysoką stabilność i trwałość okien. Okucia są mocowane do stalowych wzmocnień w sposób pewny i trwały. Takie rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo i jakość Państwa okien.

Corona CT 70 Rondo
Corona CT 70 Rondo
Corona CT 70 Classic
Corona CT 70 Classic

Komfort

  Nowe okna gwarantują dodatkowy komfort mieszkania. Poprzez swoją konstrukcję i zastosowane materiały zapewniają bardzo efektywną ochronę przed hałasem. Dzięki uszczelkom umieszczonym w dwóch płaszczyznach powstawanie przeciagów, nawet przy silnym wietrze, jest wyeliminowane.

Wzornictwo

  Okna Corona CT 70 wyróżniają się ponadczasową linią i wąskimi profilami. Wyważone wzornictwo skrzydeł Rondo i Classic podkreśla indywidualny styl Państwa domu. Duży wybór oklein w różnych kolorach, także imitujących wygląd różnych gatunków drewna, pozwala łatwo zaakcentować nie tylko wnętrze.

Wybierając okna Corona CT 70 zyskujecie Państwo możliwość wyposażenia swojego domu, nie tylko bardziej atrakcyjnie, miło i optymalnie, a też zwiększenia jego wartości. Wyraźnie zarysowana rama, z wąskimi częściami widocznymi, zwiększa udział szyb w oknie. Oznacza to więcej światła oraz otwartą i przyjazną atmosferę.
więcej »