Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Systemy okienne i drzwiowe z tworzywa sztucznego
Corona CT 70 HS

Podnieś i przesuń: Corona CT 70 HS


Drzwi podnośno-przesuwne (HS) z PCV są stosowane zwłaszcza na tarasach, balkonach i w ogrodach zimowych. Ich komfortowe właściwości i enenergooszczędność czynią je topowym produktem na rynku, a także sprawiają, że system Corona CT 70 HS jest ulubionym produktem inwestorów i architektów.

Energia

  Dzięki zastosowaniu przemyślanych wielokomorowych profili z PCV o głębokości 70 milimetrów, a także szyb zespolonych o wysokiej jakości, drzwi Corona CT 70 HS, zapewniają doskonałe parametry izolacyjności cieplnej. Próg drzwi ponośno-przesuwnych jest termicznie izolowany, co oznacza termiczne odzielenie strony zewnętrznej i wewnętrznej. Ryzyko powstania "zimnego obszaru" w strefie przypodłogowej po wewnętrznej stronie drzwi zostało w ten sposób skutecznie wyeliminowane. Innowacyjny system uszczelnień gwarantuje dodatkowo maksymalną szczelność na wiatr i wodę opadową oraz optymalną izolacyjność akustyczną.

Bezpieczeństwo

  Szczególnie w przypadku dużych drzwi bezpieczeństwo jest bardzo ważne: sprawdzony system ryglujący spełnia najwyższe wymagania pod względem ochrony antywłamaniowej.

Komfort

  Niemal bezgłośne i dziecinnie łatwe w obsłudze drzwi podośno-przesuwne zapewniają swobodny dostęp na balkon, taras lub do ogrodu. Korzystajcie z otwartej przestrzeni i świeżego powietrza, a także z łatwości przekraczania szczególnie niskiego progu. W przypadku drzwi dwudzielnych można wybierać pomiędzy opcją z jednym skrzydłem przesuwnym, także z funkcją jego uchylania lub dwoma skrzydłami wzajemnie przesuwnymi. Zależnie od sytuacji i wyboru przejście może odbywać się przez środek, z lewej lub prawej strony. W wariancie czteroskrzydłowym taras stanowi otwartą część pomieszczenia mieszkalnego i służy jako brama do ogrodu.

Wzornictwo

  Elegancka, przesycona światłem architektura - Corona CT 70 HS otwiera nowe perspektywy kształtowania przestrzeni i wyglądu pomieszczeń mieszkalnych oraz elewacji. Oprócz koloru białego Schüco oferuje obszerną paletę kolorowych i drewnopodobnych folii dekoracyjnych, które umożliwiają dostosowanie wyglądu drzwi do indywidualnych oczekiwań np. zastosowania innej kolorystyki na zewnątrz i wewnątrz budynku.
więcej »